Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 65,82 m², 3 pokoje, piętro 8, oferta nr A.8.M02

1 796 886 zł

27 300 zł /m²

Rata 8 407 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Ursynów, Ursynów Centrum, ul. Cynamonowa 23

3 pokoje, apartament 65,82 m², piętro 8, oferta nr A.8.M02, Cynamonowa Ursynów, Warszawa, Ursynów, Ursynów Centrum, ul. Cynamonowa 23
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 0
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 1
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 2
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 3
Cynamonowa Ursynów - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 65.82 m², A.8.M02
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,82 m²

Piętro:

8 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (32,72 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028