Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 68,00 m², 3 pokoje, piętro 10, oferta nr 63384/3098/OMS

1 385 000 zł

20 368 zł /m²

Rata 6 480 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Domaniewska

3 pokoje, apartament 68,00 m², piętro 10, oferta nr , 63384/3098/OMS, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Domaniewska
63384/3098/OMS - zdjęcie nr 0
63384/3098/OMS - zdjęcie nr 1
63384/3098/OMS - zdjęcie nr 2
63384/3098/OMS - zdjęcie nr 3
63384/3098/OMS - zdjęcie nr 4
63384/3098/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

68,00 m²

Piętro:

10 piętro

Wys. mieszkania:

3,00 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2001