Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 56,00 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 11723

960 000 zł

17 143 zł /m²

Rata 4 492 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Forma Estates

Warszawa, Wola, Dzielna

3 pokoje, apartament 56,00 m², parter, oferta nr , 11723, Warszawa, Wola, Wola, Dzielna
11723 - zdjęcie nr 0
11723 - zdjęcie nr 1
11723 - zdjęcie nr 2
11723 - zdjęcie nr 3
11723 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 56 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,00 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1953