Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 49,52 m², 3 pokoje, piętro 7, oferta nr M202

693 280 zł

14 000 zł /m²

Rata 3 244 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Kwietny Ogród

Lublin, Czechów Północny, ul. Edwarda Wojtasa

3 pokoje, apartament 49,52 m², piętro 7, oferta nr M202, Kwietny Ogród, Lublin, Czechów Północny, Czechów Północny, ul. Edwarda Wojtasa
SALON Z ANEKSEM20,70 m²SYPIALNIA9,26 m²SYPIALNIA8,68 m²ŁAZIENKA4,17 m²KORYTARZ6,71 m²BALKON16,03 m²
1 / 2
Wymiary apartamentu 49.52 m², M202
Kwietny Ogród - zdjęcie nr 0
Kwietny Ogród - zdjęcie nr 1
Kwietny Ogród - zdjęcie nr 2
Kwietny Ogród - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 49.52 m², M202
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

49,52 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (16,03 m²), taras (16,44 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026