Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 74,00 m², 3 pokoje, parter, oferta nr SMHETU178

2 260 000 zł

30 541 zł /m²

Rata 10 574 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Metrohouse

Warszawa, Żoliborz, German

3 pokoje, apartament 74,00 m², parter, oferta nr , SMHETU178, Warszawa, Żoliborz, Żoliborz, German
SMHETU178 - zdjęcie nr 0
SMHETU178 - zdjęcie nr 1
SMHETU178 - zdjęcie nr 2
SMHETU178 - zdjęcie nr 3
SMHETU178 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 74 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

74,00 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,75 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2021