Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 58,83 m², 3 pokoje, parter, oferta nr M27

1 244 170 zł

21 149 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 821 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ZENIT Głowackiego

Kraków, Bronowice, ul. Głowackiego 22

3 pokoje, apartament 58,83 m², parter, oferta nr M27, ZENIT Głowackiego, Kraków, Bronowice, ul. Głowackiego 22
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 0
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 1
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 2
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 3
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 58.83 m², M27
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,83 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (40,38 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026