Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 85,90 m², 3 pokoje, piętro 6, oferta nr 85514/6624/OMS

1 800 000 zł

20 955 zł /m²

Rata 8 422 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Piórek House

Warszawa, Praga Południe, Grochowska

3 pokoje, apartament 85,90 m², piętro 6, oferta nr , 85514/6624/OMS, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe, Grochowska
85514/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85514/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85514/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85514/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85514/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 85.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

85,90 m²

Piętro:

6 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2002