Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 70,63 m², 3 pokoje, parter, oferta nr C32

1 108 891 zł

15 700 zł /m²

Rata 5 188 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zegrze, ul. Groszkowskiego 22A

3 pokoje, apartament 70,63 m², parter, oferta nr C32, Rezydencja Zegrze III, Zegrze, ul. Groszkowskiego 22A
Rezydencja Zegrze III - zdjęcie nr 0
Rezydencja Zegrze III - zdjęcie nr 2
Lokalizacja apartamentu 70.63 m², C32
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,63 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

II kwartał 2027