Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 62,00 m², 3 pokoje, piętro 3, oferta nr 41436

1 970 000 zł

31 774 zł /m²

Rata 9 217 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament na sprzedaż 62 m², Hoża 59, Warszawa Śródmieście (Śródmieście)

Warszawa, Śródmieście, Hoża 59

3 pokoje, apartament 62,00 m², piętro 3, oferta nr , 41436, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście, Hoża 59
41436 - zdjęcie nr 0
41436 - zdjęcie nr 1
41436 - zdjęcie nr 2
41436 - zdjęcie nr 3
41436 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 62 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,00 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1937