+2
Nowy apartament, 49,68 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 1.C33
756 527 zł
15 228 zł /m²
Rata 3 540 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Parkowa Rezydencja Ustroń
Ustroń, ul. Hutnicza 7

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
49,68 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (11,97 m²)
Termin oddania:
luty 2027