Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 55,17 m², 3 pokoje, piętro 7, oferta nr A.M100

799 965 zł

14 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 743 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Paderewskiego 29

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Dolina Trzech Stawów, ul. Ignacego Paderewskiego 29

3 pokoje, apartament 55,17 m², piętro 7, oferta nr A.M100, Paderewskiego 29, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Dolina Trzech Stawów, ul. Ignacego Paderewskiego 29
Wirtualna makieta 3D inwestycji Paderewskiego 29
Plan pięter inwestycji Paderewskiego 29
Plan pięter
Paderewskiego 29 - zdjęcie nr 0
Paderewskiego 29 - zdjęcie nr 1
Paderewskiego 29 - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja apartamentu 55.17 m², A.M100
Mapa
Rzut
Piętra
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,17 m²

Piętro:

7 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

III kwartał 2026