Nowy apartament inwestycyjny, 87,60 m², 3 pokoje, piętro 3, oferta nr E.03.01
1 568 040 zł
17 900 zł /m²
Rata 7 336 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja IzerSKI Resort
Świeradów-Zdrój, ul. Jana Kilińskiego 2

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
87,60 m²
Piętro:
3 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (13,00 m²), balkon (4,00 m²)
Termin oddania:
Etap III - II kwartał 2026