Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 54,00 m², 3 pokoje, piętro 3, oferta nr 15807/10630/OMS

676 000 zł

12 519 zł /m²

Rata 3 163 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty United Nieruchomości

Wrocław, Jantarowa

3 pokoje, apartament 54,00 m², piętro 3, oferta nr , 15807/10630/OMS, Wrocław, Jantarowa
15807/10630/OMS - zdjęcie nr 0
15807/10630/OMS - zdjęcie nr 1
15807/10630/OMS - zdjęcie nr 2
15807/10630/OMS - zdjęcie nr 3
15807/10630/OMS - zdjęcie nr 4
15807/10630/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1972