Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 61,90 m², 3 pokoje, piętro 3, oferta nr BS1-MS-314884-2

1 075 000 zł

17 367 zł /m²

Rata 5 030 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Podgórze, Przewóz, Koszykarska

3 pokoje, apartament 61,90 m², piętro 3, oferta nr , BS1-MS-314884-2, Kraków, Podgórze, Przewóz, Koszykarska
BS1-MS-314884-2 - zdjęcie nr 0
BS1-MS-314884-2 - zdjęcie nr 1
BS1-MS-314884-2 - zdjęcie nr 2
BS1-MS-314884-2 - zdjęcie nr 3
BS1-MS-314884-2 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 61.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,90 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,58 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2021

Wirtualny spacer:

zobacz »