Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 69,43 m², 3 pokoje, piętro 1, oferta nr 26360/2089/OMS

1 175 000 zł

16 924 zł /m²

Rata 5 498 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty homfi

Kraków, Podgórze, Płaszów, Kozia

3 pokoje, apartament 69,43 m², piętro 1, oferta nr , 26360/2089/OMS, Kraków, Podgórze, Płaszów, Kozia
26360/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26360/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26360/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26360/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26360/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 69.43 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,43 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025