Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 54,44 m², 3 pokoje, piętro 7, oferta nr PAN719061

1 254 750 zł

23 048 zł /m²

Rata 5 871 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Śródmieście, Ks. Jerzego Popiełuszki

3 pokoje, apartament 54,44 m², piętro 7, oferta nr , PAN719061, Gdańsk, Śródmieście, Ks. Jerzego Popiełuszki
PAN719061 - zdjęcie nr 0
PAN719061 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja apartamentu 54.44 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,44 m²

Piętro:

7 piętro

Rok Budowy:

2024