Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 116,00 m², 3 pokoje, oferta nr R4086517

2 710 096 zł

23 363 zł/m²

Monitoring cen

Apartament z oferty Mieszkania w Hiszpanii

Hiszpania, La Cala De Mijas

3 pokoje, apartament 116,00 m², oferta nr , R4086517, La Cala De Mijas
R4086517 - zdjęcie nr 0
R4086517 - zdjęcie nr 1
R4086517 - zdjęcie nr 2
R4086517 - zdjęcie nr 3
R4086517 - zdjęcie nr 4
R4086517 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

116,00 m²

Rok Budowy:

2026