Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 71,97 m², 3 pokoje, piętro 3, oferta nr 239989

1 871 220 zł

26 000 zł /m²

Rata 8 755 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty WRE Nieruchomości

Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Ludomira Różyckiego

3 pokoje, apartament 71,97 m², piętro 3, oferta nr , 239989, Wrocław, Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Śródmieście, Ludomira Różyckiego
239989 - zdjęcie nr 0
239989 - zdjęcie nr 1
239989 - zdjęcie nr 2
239989 - zdjęcie nr 3
239989 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 71.97 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

71,97 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

2024