Nowy apartament, 92,80 m², 3 pokoje, piętro 1, oferta nr 104
1 323 190 zł
14 259 zł/m²
Monitoring cen
Inwestycja Mandria Gardens
Cypr, Mandria

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
92,80 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Termin oddania:
gotowe do odbioru