Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 56,66 m², 3 pokoje, piętro 2, oferta nr 1BC0201

1 059 300 zł

18 696 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 956 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Awangarda Mogilska

Kraków, Prądnik Czerwony, Rakowice, ul. Mogilska 126

3 pokoje, apartament 56,66 m², piętro 2, oferta nr 1BC0201, Awangarda Mogilska, Kraków, Prądnik Czerwony, Rakowice, ul. Mogilska 126
SALON Z ANEKSEM19,90 m²SYPIALNIA10,93 m²SYPIALNIA10,90 m²ŁAZIENKA4,25 m²KORYTARZ10,68 m²LOGGIA7,76 m²
Wymiary apartamentu 56.66 m², 1BC0201
Awangarda Mogilska - zdjęcie nr 0
Awangarda Mogilska - zdjęcie nr 1
Awangarda Mogilska - zdjęcie nr 2
Awangarda Mogilska - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 56.66 m², 1BC0201
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,66 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (7,76 m²)

Termin oddania:

I etap - II kwartał 2028