Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 64,00 m², 3 pokoje, piętro 14, oferta nr 85243/6624/OMS

1 279 000 zł

19 984 zł /m²

Rata 5 984 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Piórek House

Warszawa, Praga Południe, Motorowa

3 pokoje, apartament 64,00 m², piętro 14, oferta nr , 85243/6624/OMS, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe, Motorowa
85243/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85243/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85243/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85243/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85243/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 64 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,00 m²

Piętro:

14 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2019