Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 75,00 m², 3 pokoje, piętro 2, oferta nr 85707/6624/OMS

839 000 zł

11 187 zł /m²

Rata 3 925 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Piórek House

Marki, Nauczycielska

3 pokoje, apartament 75,00 m², piętro 2, oferta nr , 85707/6624/OMS, Marki, Nauczycielska
85707/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85707/6624/OMS - zdjęcie nr 1
Lokalizacja apartamentu 75 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

75,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2020