Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 59,84 m², 3 pokoje, parter, oferta nr I/16

1 172 864 zł

19 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 488 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Mateczny, ul. Orawska

SALON Z ANEKSEM23,75 m²SYPIALNIA10,38 m²SYPIALNIA9,21 m²ŁAZIENKA5,34 m²WC2,69 m²KORYTARZ8,47 m²OGRÓDEK57,00 m²
Wymiary apartamentu 59.84 m², I/16
Apartamenty Park Matecznego etap 2.2 - zdjęcie nr 0
Apartamenty Park Matecznego etap 2.2 - zdjęcie nr 1
Apartamenty Park Matecznego etap 2.2 - zdjęcie nr 2
Apartamenty Park Matecznego etap 2.2 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 59.84 m², I/16
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,84 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (57,00 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027