Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 69,00 m², 3 pokoje, piętro 2, oferta nr 85226/6624/OMS

1 480 000 zł

21 449 zł /m²

Rata 6 925 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Piórek House

Warszawa, Śródmieście, Ordynacka

3 pokoje, apartament 69,00 m², piętro 2, oferta nr , 85226/6624/OMS, Warszawa, Śródmieście, Śródmieście, Ordynacka
85226/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85226/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85226/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85226/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85226/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 69 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,00 m²

Piętro:

2 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

1956