Nowy apartament, 52,83 m², 3 pokoje, piętro 2, oferta nr 19
729 054 zł
13 800 zł /m²
Rata 3 411 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Orkana Residence III Etap
Lublin, Czuby Północne, ul. Orkana

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
52,83 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (20,48 m²)
Termin oddania:
pierwsza połowa 2027