Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 65,00 m², 3 pokoje, parter, oferta nr BS1-MS-314634-3

955 000 zł

14 692 zł /m²

Rata 4 468 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Czyżyny, Orlińskiego

3 pokoje, apartament 65,00 m², parter, oferta nr , BS1-MS-314634-3, Kraków, Czyżyny, Orlińskiego
BS1-MS-314634-3 - zdjęcie nr 0
BS1-MS-314634-3 - zdjęcie nr 1
BS1-MS-314634-3 - zdjęcie nr 2
BS1-MS-314634-3 - zdjęcie nr 3
BS1-MS-314634-3 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 65 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,00 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,64 m

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

2016

Wirtualny spacer:

zobacz »