Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 59,00 m², 3 pokoje, piętro 4, oferta nr 835883

1 050 000 zł

17 797 zł /m²

Rata 4 913 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament na sprzedaż 59 m², Piecki, Gdańsk Piecki-Migowo

Gdańsk, Piecki-Migowo, Piecki

3 pokoje, apartament 59,00 m², piętro 4, oferta nr , 835883, Gdańsk, Piecki-Migowo, Piecki
835883 - zdjęcie nr 0
835883 - zdjęcie nr 1
835883 - zdjęcie nr 2
835883 - zdjęcie nr 3
835883 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 59 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,00 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

2024