Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 72,50 m², 3 pokoje, piętro 3, oferta nr 2419

870 000 zł

12 000 zł /m²

Rata 4 071 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Royal Home Sebastian Babik

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Piękna

3 pokoje, apartament 72,50 m², piętro 3, oferta nr , 2419, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Piękna
2419 - zdjęcie nr 0
2419 - zdjęcie nr 1
2419 - zdjęcie nr 2
2419 - zdjęcie nr 3
2419 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 72.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

72,50 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1926