Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 60,16 m², 3 pokoje, parter, oferta nr PAN939685

825 000 zł

13 713 zł /m²

Rata 3 860 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Śródmieście, Podwale Staromiejskie

3 pokoje, apartament 60,16 m², parter, oferta nr , PAN939685, Gdańsk, Śródmieście, Podwale Staromiejskie
PAN939685 - zdjęcie nr 0
PAN939685 - zdjęcie nr 1
PAN939685 - zdjęcie nr 2
PAN939685 - zdjęcie nr 3
PAN939685 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 60.16 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,16 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

1960