Nowy apartament, 67,42 m², 3 pokoje, piętro 2, oferta nr B1.2.5
897 466 zł
13 312 zł /m²
Rata 4 199 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Victoria Apartments II
Szczecin, Prawobrzeże, Dąbie, ul. Przestrzenna

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
67,42 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (27,43 m²)
Termin oddania:
Budynek B - gotowe do odbioru