Nowy apartament, 67,87 m², 3 pokoje, piętro 1, oferta nr F/52
1 187 725 zł
17 500 zł /m²
okazyjna cena
Rata 5 557 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Apartamenty Park Matecznego bud. F i G
Kraków, Mateczny, ul. Rydlówka / Nowoorawska
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
67,87 m²
Piętro:
1 piętro
Typ kuchni:
aneks kuchenny
Strony świata:
północny zachód (NW), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)
Układ okien:
trójstronny
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (7,99 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2027