Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 49,80 m², 3 pokoje, piętro 1, oferta nr 112

999 000 zł

20 060 zł /m²

Rata 4 674 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Górska Grupa Inwestycyjna

Białka Tatrzańska, Środkowa

3 pokoje, apartament 49,80 m², piętro 1, oferta nr , 112, Białka Tatrzańska, Środkowa
112 - zdjęcie nr 0
112 - zdjęcie nr 1
112 - zdjęcie nr 2
112 - zdjęcie nr 3
112 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 49.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

49,80 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2018