Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 57,80 m², 3 pokoje, piętro 3, oferta nr SMREJA662

729 000 zł

12 612 zł /m²

Rata 3 411 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Metrohouse

Toruń, Strzałowa

3 pokoje, apartament 57,80 m², piętro 3, oferta nr , SMREJA662, Toruń, Strzałowa
SMREJA662 - zdjęcie nr 0
SMREJA662 - zdjęcie nr 1
SMREJA662 - zdjęcie nr 2
SMREJA662 - zdjęcie nr 3
SMREJA662 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 57.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,80 m²

Piętro:

3 piętro

Wys. mieszkania:

2,63 m

Rok Budowy:

2020