Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 48,82 m², 3 pokoje, piętro 2, oferta nr 114

1 114 423 zł

22 827 zł /m²

Rata 5 214 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zakopane, ul. Szymony 17E

3 pokoje, apartament 48,82 m², piętro 2, oferta nr 114, Apartamenty Zakopiańskie, Zakopane, ul. Szymony 17E
243242207206205208209204210203202201232222221216215244214213212211252251250249248247246245241240239238237236235231230229228227226225224223217220219218233234
Plan piętra
Apartamenty Zakopiańskie - zdjęcie nr 0
Apartamenty Zakopiańskie - zdjęcie nr 1
Apartamenty Zakopiańskie - zdjęcie nr 2
Apartamenty Zakopiańskie - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 48.82 m², 114
Mapa
Rzut
Galeria
Piętra
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

48,82 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (13,90 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru