Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 56,45 m², 3 pokoje, piętro 1, oferta nr B1.A.09

502 405 zł

8 900 zł /m²

Rata 2 351 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Sosnowiec, Śródmieście, ul. Teatralna 1

3 pokoje, apartament 56,45 m², piętro 1, oferta nr B1.A.09, Teatralna 3 - budynek B, Sosnowiec, Śródmieście, ul. Teatralna 1
Teatralna 3 - budynek B - zdjęcie nr 0
Teatralna 3 - budynek B - zdjęcie nr 1
Teatralna 3 - budynek B - zdjęcie nr 2
Teatralna 3 - budynek B - zdjęcie nr 3
Teatralna 3 - budynek B - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 56.45 m², B1.A.09
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,45 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (18,07 m²)

Termin oddania:

B - IV kwartał 2026