Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 92,36 m², 3 pokoje, piętro 1, oferta nr 8713

3 071 159 zł

33 252 zł/m²

okazyjna cena

Monitoring cen

Czarnogóra, Tivat

3 pokoje, apartament 92,36 m², piętro 1, oferta nr 8713, HEIGHTS by Luštica Bay, Tivat
HEIGHTS by Luštica Bay - zdjęcie nr 0
HEIGHTS by Luštica Bay - zdjęcie nr 1
HEIGHTS by Luštica Bay - zdjęcie nr 2
HEIGHTS by Luštica Bay - zdjęcie nr 3
HEIGHTS by Luštica Bay - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 92.36 m², 8713
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

92,36 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (8,02 m²)

Termin oddania:

grudzień 2027