Nowy apartament, 86,90 m², 3 pokoje, parter, oferta nr TORU_A_A1.0.1
1 712 965 zł
19 712 zł /m²
okazyjna cena
Rata 8 015 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja OFF Miasto
Gdańsk, Śródmieście, ul. Toruńska

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
86,90 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
taras
Termin oddania:
III kwartał 2027