Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 53,25 m², 3 pokoje, piętro 1, oferta nr PAN178507

929 000 zł

17 446 zł /m²

Rata 4 347 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, Sobieszewo, Turystyczna

3 pokoje, apartament 53,25 m², piętro 1, oferta nr , PAN178507, Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, Sobieszewo, Turystyczna
PAN178507 - zdjęcie nr 0
PAN178507 - zdjęcie nr 1
PAN178507 - zdjęcie nr 2
PAN178507 - zdjęcie nr 3
PAN178507 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 53.25 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,25 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2021