Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 56,00 m², 3 pokoje, piętro 1, oferta nr DRG-MS-252

699 000 zł

12 482 zł /m²

Rata 3 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty DRG Nieruchomości Południe

Ustroń

3 pokoje, apartament 56,00 m², piętro 1, oferta nr , DRG-MS-252, Ustroń
DRG-MS-252 - zdjęcie nr 0
DRG-MS-252 - zdjęcie nr 1
DRG-MS-252 - zdjęcie nr 2
DRG-MS-252 - zdjęcie nr 3
DRG-MS-252 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 56 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,00 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025