Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 65,48 m², 3 pokoje, piętro 4, oferta nr B.04.003 - WYKOŃCZONE POD KLUCZ

801 600 zł

12 242 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 750 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Panoramiqa

Poznań, Rataje, ul. Wagrowska 1A

3 pokoje, apartament 65,48 m², piętro 4, oferta nr B.04.003, Panoramiqa, Poznań, Rataje, Starołęka, ul. Wagrowska 1A
Panoramiqa - zdjęcie nr 0
Panoramiqa - zdjęcie nr 1
Panoramiqa - zdjęcie nr 2
Panoramiqa - zdjęcie nr 3
Panoramiqa - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 65.48 m², B.04.003 - WYKOŃCZONE POD KLUCZ
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,48 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (8,30 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru