Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 83,00 m², 3 pokoje, piętro 3, oferta nr 43326

949 000 zł

11 434 zł /m²

Rata 4 440 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Wałbrzyska

3 pokoje, apartament 83,00 m², piętro 3, oferta nr , 43326, Wrocław, Krzyki-Partynice, Krzyki, Wałbrzyska
43326 - zdjęcie nr 0
43326 - zdjęcie nr 1
43326 - zdjęcie nr 2
43326 - zdjęcie nr 3
43326 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 83 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

83,00 m²

Piętro:

3 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1998