Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 63,80 m², 3 pokoje, parter, oferta nr MS-20292

1 110 000 zł

17 398 zł /m²

Rata 5 193 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty redNet24 Agencja Nieruchomości

Warszawa, Praga Południe

3 pokoje, apartament 63,80 m², parter, oferta nr , MS-20292, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe
MS-20292 - zdjęcie nr 0
MS-20292 - zdjęcie nr 1
MS-20292 - zdjęcie nr 2
MS-20292 - zdjęcie nr 3
MS-20292 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 63.8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,80 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Rok Budowy:

2024