Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 53,49 m², 3 pokoje, piętro 2, oferta nr 122936/78/OMS

737 627 zł

13 790 zł /m²

Rata 3 451 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Toruń, Winnica

3 pokoje, apartament 53,49 m², piętro 2, oferta nr , 122936/78/OMS, Toruń, Winnica, Winnica
122936/78/OMS - zdjęcie nr 0
122936/78/OMS - zdjęcie nr 1
122936/78/OMS - zdjęcie nr 2
122936/78/OMS - zdjęcie nr 3
122936/78/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 53.49 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,49 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,62 m

Rok Budowy:

2025