Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 69,20 m², 3 pokoje, piętro 5, oferta nr WLAD_A_A2.6.2

1 941 167 zł

28 052 zł /m²

Rata 9 082 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Miasto GDY

Gdynia, Śródmieście, ul. Władysława IV

3 pokoje, apartament 69,20 m², piętro 5, oferta nr WLAD_A_A2.6.2, Miasto GDY, Gdynia, Śródmieście, ul. Władysława IV
Miasto GDY - zdjęcie nr 0
Miasto GDY - zdjęcie nr 1
Miasto GDY - zdjęcie nr 2
Miasto GDY - zdjęcie nr 3
Miasto GDY - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 69.2 m², WLAD_A_A2.6.2
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,20 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

III kwartał 2026