+7
Nowy apartament, 103,25 m², 3 pokoje, piętro 30, oferta nr a.1.30.01
1 393 875 zł
13 500 zł /m²
Rata 6 522 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja ATAL SKY+ II
Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, Wełnowiec, al. Wojciecha Korfantego 93-99
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
103,25 m²
Piętro:
30 piętro
Wys. mieszkania:
2,70 m
Termin oddania:
II kwartał 2026