Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 56,72 m², 3 pokoje, piętro 22, oferta nr VTS-MS-6322

901 848 zł

15 900 zł /m²

Rata 4 220 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty VERITAS Nieruchomości

Katowice, Śródmieście, Zabrska

3 pokoje, apartament 56,72 m², piętro 22, oferta nr , VTS-MS-6322, Katowice, Śródmieście, Zabrska
VTS-MS-6322 - zdjęcie nr 0
VTS-MS-6322 - zdjęcie nr 1
VTS-MS-6322 - zdjęcie nr 2
VTS-MS-6322 - zdjęcie nr 3
VTS-MS-6322 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 56.72 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,72 m²

Piętro:

22 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023