Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 57,43 m², 3 pokoje, piętro 24, oferta nr VTS-MS-6319

953 338 zł

16 600 zł /m²

Rata 4 460 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty VERITAS Nieruchomości

Katowice, Śródmieście, Zabrska

3 pokoje, apartament 57,43 m², piętro 24, oferta nr , VTS-MS-6319, Katowice, Śródmieście, Zabrska
VTS-MS-6319 - zdjęcie nr 0
VTS-MS-6319 - zdjęcie nr 1
VTS-MS-6319 - zdjęcie nr 2
VTS-MS-6319 - zdjęcie nr 3
VTS-MS-6319 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 57.43 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,43 m²

Piętro:

24 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023