Nowy apartament, 67,74 m², 3 pokoje, piętro 1, oferta nr PF-M-01.058
1 971 380 zł
29 102 zł /m²
Rata 9 224 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja PianoForte
Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Zajączkowska 3

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
67,74 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,79 m
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (5,57 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2026