Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 62,49 m², 3 pokoje, piętro 1, oferta nr BS5-MS-315268-13

835 000 zł

13 362 zł /m²

Rata 3 907 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Bieżanów-Prokocim, Złocieniowa

3 pokoje, apartament 62,49 m², piętro 1, oferta nr , BS5-MS-315268-13, Kraków, Bieżanów-Prokocim, Złocieniowa
BS5-MS-315268-13 - zdjęcie nr 0
BS5-MS-315268-13 - zdjęcie nr 1
BS5-MS-315268-13 - zdjęcie nr 2
BS5-MS-315268-13 - zdjęcie nr 3
BS5-MS-315268-13 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 62.49 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,49 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,55 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2007

Wirtualny spacer:

zobacz »