Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament do wynajęcia, 70,00 m², 3 pokoje, piętro 1, oferta nr 10013/4112/OMW

6 450 zł

92 zł /m²

Rata 30 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Nadodrze, Bolesława Drobnera

3 pokoje, apartament 70,00 m², piętro 1, oferta nr , 10013/4112/OMW, Wrocław, Nadodrze, Bolesława Drobnera
10013/4112/OMW - zdjęcie nr 0
10013/4112/OMW - zdjęcie nr 1
10013/4112/OMW - zdjęcie nr 2
10013/4112/OMW - zdjęcie nr 3
10013/4112/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 70 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

70,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025